Τελευταίες αναρτήσεις

Τελευταίες αναρτήσεις

Εκπαιδευτικό προσωπικό

Διδάσκουν:

Α1: Χρήστου Κατερίνα
Α2: ΠΑλτζίδου Γεωργία
Β1: Γούπιου Πόπη
Β2: Σιμούλη Γραμματή
Γ1: Τρομπούκη Ειρήνη
Γ2: Μήτσου Γιούλη
Δ: Σαμούχος Πέτρος
Ε1: Γκούδελη Μαργαρίτα
Ε2: Γκριτζάπη Γεωργία
Στ1: Ζησοπούλου Στυλιανή
ΣΤ2: Σακελλαρίου Λουίζα
Αγγλικά: Αργυρίου Ελένη
Γαλλικά: Παπαχρήστου Κωνσταντίνα
Γερμανικά: Εκατοδράμη Σωτηρία
Παράλληλη στήριξη: Καρακώττα Αναστασία
                                Γουσγουριώτη Αρετή
Τμήμα ένταξης: Αζαριάδης Γρηγόρης
Μουσική; Αγγέλου Ιουλία
Ολοήμερο - συμπλήρωση ωραρίου: Ντόντη Εύη
                                                     Θεοδώρου Ζωή
Υπέυθυνος ολοημέρου: Ταραλίδου Άννα
Γυμναστές ολοημέρου: Τσακνάκη Άννα
                                   Μάρκου Άγγελος
ΕΔΕΑΥ: Ιωάννου Σοφία, κοινωνική λειτουργός
           Γεωργούση Κατερίνα, ψυχολόγος

Υποδιευθυντής και καθηγητής Φ.Αγωγής: Χρήστου Παναγιώτης
Δ/ντής: Καλπύρης Γιάννης




Διδακτικό προσωπικό 2014-15

Α1: Γούπιου Πόπη
Α2: Σιμούλη Γραμματή
Β1: Χρήστου Κατερίνα
Β2: Μήτσου Γιούλη
Γ: Παλτζίδου Γεωργία
Δ1: Γκούδελη Μαργαρίτα
Δ2: Τασιά Ελένη
Ε1: Ζησοπούλου Στυλιανή
Ε2: Γκριτζάπη Γεωργία
ΣΤ1: Σαμούχος Πέτρος
ΣΤ2: Τρομπούκη Ειρήνη
Αγγλικά: Αργυρίου Ελένη
Γαλλικά: Φωκά Δέσποινα
Παράλληλη στήριξη : Παπαδάμου Κατερίνα
Τμήμα ένταξης: Πασχαλίδου Δέσποινα
Συμπλήρωση ωραρίου- ολοήμερο: Σίμος Δημήτρης
Πληροφορική - ολοήμερο: Τσώνης Κώστας

Υπεύθυνη ολοημέρου: Πέτρου Ελένη
Χορός Ολοημέρου: Μάρκου Άγγελος

 Υποδιευθυντής και καθ. Φυσ. Αγωγής: Χρήστου Παναγιώτης
 Δ/Ντης: Γιάννης Καλπύρης


Διδακτικό προσωπικό 2013-14

Α1: Χρήστου ΚΑτερίνα
Α2: Πατακιά Γεωργία
Β: Παλτζιδου Γεωργία
Γ1: Μήτσου Παναγιούλα
Γ2: Τασιά Ελένη
Δ1: Σιμούλη Γραμματή
Δ2: Γκριτζάπη Γεωργία
Ε1: Γκουδελη ΜΑργαρίτα
Ε2: Τρομπούκη Ειρήνη
ΣΤ1: Ζησοπούλου Στυλιανή
ΣΤ2: Γούπιου Πόπη
Αγγλικά: Σκληρού Σωτηρία
Γαλλικά: Ταβλά Βασιλική
Παράλληλη στήριξη : Παπαδάμου Κατερίνα
Τμήμα ένταξης: Σαμαρά Ελένη
Συμπλήρωση ωραρίου- ολοήμερο: Κωσταντίνου Στεφανία
Μουσική - ολοήμερο: Πλιάτσιου Δήμητρα

Υπέυθυνη ολοημέρου: Ντόντη Ευανθία
Χορός Ολοημέρου: Μάρκου Άγγελος

 Υποδιευθυντής και καθ. Φυσ. Αγωγής: Χρήστου Παναγιώτης
 Δ/Ντης: Γιάννης Καλπύρης

ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2012-13
διδάσκουν οι εκπαιδευτικοί:

Α: Δάρα Ιωάννα
Β1: Μήτσου Παναγιούλα
Β2: Κεσίδου Ανατολή
Γ1: Σιμούλη Γραμματή
Γ2: Σούφλα Όλγα
Δ1: Τασιά Ελένη
Δ2: Χρήστου Αικατερίνη
Ε1: Γκριτζάπη Γεωργία
Ε2: Γούπιου Καλλιόπη
ΣΤ1: Χαροπούλου Παναγιώτα
ΣΤ2: Ζησοπούλου Στυλιανή

Υπεύθυνη Ολοημέρου: Ελέζη Πολυξένη
Ολοήμερο- ενισχυτική: Ντέλλας Ηλίας
Γυμναστική Ολοημέρου: Αναγνώστου Δήμητρα
Χορός Ολοημέρου: Χύνης Γεώργιος
Πληροφορική: Τάγγα Δήμητρα

Παράλληλη στήριξη: Παπαδοπούλου Ιουλία

Υποδ/ντης: Χρήστου Παναγιώτης( Γυμναστής)
Δ/ντης: Καλπύρης Ιωάννης



Λειτουργία σχολείου:

Το σχολείο μας λειτουργεί με 11 πρωινά τμήματα και 2 τμήματα ολοημέρου.
Οι εκπαιδευτικοί που διδάσκουν είναι: 
Α1:Θεοδώρου Ζωή
Α2: Κεσίδου Ανατολή
Β1: Μήτσου Παναγιούλα
Β2: Σούφλα Όλγα
Γ1: Τασιά Ελένη
Γ2: Σίμος Δημήτριος
Δ1: Γκριτζάπη Γεωργία
Δ2: Ατσαλάκης Ανδρέας
Ε1: Χρήστου Αικατερίνη
Ε2: Ζησοπούλου Στυλιανή
ΣΤ: Δάρα Ιωάννα 

Γυμνάζει: Χρήστου Παναγιώτης (Φ.Α.)
Αγγλικά: Σκληρού Σωτηρία
Μουσική: Ασπράκη Δέσποινα
Γερμανικά: Κων/νου Βασιλική

Στα δύο τμήματα του ολοημέρου
1. Σιμούλη Γραμματή (υπεύθυνη)
2. Ανδρέου Βασιλική
3. Χύνης Γεώργιος (Γυμναστής)
4. Τόγια Μαρία (πληροφορική)

Παράλληλη στήριξη:
 1. Σαμαρά Ελένη

Δ/ντης: Καλπύρης Ιωάννης



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σας ενημερώνουμε ότι μηνύματα με υβριστικό ή προσβλητικό περιεχόμενο θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση!